Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.01.2012 23:10:14 

Malé dámy

Společenské šaty

Letní háčkované šaty pro Antoinette. 

 

Šatičky jsou háčkované tradičně z perlovky.Jsou to klasické dlouhé sloupky,jenom dole je krajkový lem. Aby neprosvítaly nohy, je právě ten lem podšitý bleděmodrou  látkou.Na fotografii je ještě panenka  " Friends ".Má taky háčkovaný model ,aby ladila  ke své  mamince.

 

Antoinette

Antoinette má ručně pletené šaty  a leginy , ušité z bílých ponožek.Botičky jsou koupené.

  

 

 

 

    

 

Léto  - halenka háčkovaná z  lesklé perlovky.Letní sukně a šperky dotvářejí model. Botičky koupené.

 

 

 

 

 

  

 

   

 

Celestial, nová.

 

Na aukru se objevila moc hezká panenka od Roberta Tonnera.Bylo jich vyrobeno jen 250 ks,název  má Celestial, bude tedy Celestýnka. Přišla nahá ,tak dostala modré společenské,které už předvedla Antoinette.Ta  tedˇsedí se mnou v kuchyni v úplně obyčejných šatech a čeká na nové.

 

     

 

 

 

 

 

Empirové šaty - Jane Raven

 

  

detaily:

 

        Moje  druhá  panenka od RobertaTonnera se jmenuje Jane.Přišla mi pouze v plavkách  a tak jsem uvažovala, jaké šaty jí budou             slušet.Rozhodla jsem se pro růžové empírové.Jsou ušity z růžového žoržetu a to  z dvojité látky.Zdobené jsou bílými perličkami na rukávech. dolním okraji šatů a ze stejných perliček je i náhrdelník. Jsou taky na okraji šály.  Vlasy jsem natočila na tenké kovové natáčky.

Charlotte - odpolední čaj

    

detaily:

   

              Charlotte je moje první Tonnerka. Přišla mi jenom v plavkách a tak jsem urychleně ušila tyto zelené žoržetové šaty.  Jsou podložené světlezeleným saténem, ze kterého je i lem výstřihu a pásek.Zapínají se vzadu na umělohmotné patenty.Panenka má výměnné nohy, jedny pro  vysoké a druhý pro nízké podpatky.Pokusila jsem se vyrobit i boty. z černé koženky. Byl to první pokus, není to nic moc, ale líp to zatím neumím.

 

Večerní šaty

  

Stejně jako  v předchozím případě jsem dostala   od stejného dárce trošičku větší kousek krajky , ještě že ty Barbinky jsou tak malé.

Večerní šaty

 

 

Odpolední-úpletové šaty

 

 

Večerní šaty

Původní vzhled panenky :S večerními šaty :

 

K narozeninám jsem dostala novou anenku Antoinette. Je velmi pohyblivá,skoro jako BJD a   má subtilnější tělo .Přišla jenom v prádle ,protože je to tak levnější a já  ji stejně  chci  obléknout podle svého. Mám s ní velké plány,ale pro začátek jsem ušila tyto  večerní šaty.Náhrdelník  je  z perliček ,našitých . na jemnou gumičku,vzadu na patent.Náušnice koupené ve slevě.Rukavice jsou z pružné krajky.Vlasy jsou natočené, zprvu byly kadeřavější ale pak povolily a myslím , že je to tak lepší.

TOPlist