Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.01.2012 23:10:14 

Malé dámy

Fantazie

 

 

Jane  jako    Carmen .

 

    

 

  

 

Nové šaty pro moji Jane. Měla  dříve  empirové růžové. Ty jsem prodala a tak jsem musela ušít jiné.Uvažovala jsem o modelu a pak jsem se rozhodla  pro  Carmen.Myslím, že pro její typ je to přesně ono.Má Saténovou halenku a sukni z látky  ,která má plastický černočervený vzor. Není moc splývavá , ale tím  hezky drží zvonový tvar a nemusí mít spodničku.Boty jsou koupené.

    

 

LUNA

  

  

          

 

původní vzhled :Tuto panenku jsem si koupila sama,chtěla jsem krásnou  blondýnku s  jemným obličejem a proto jsem si koupila tuto i s oblečením ,přestože  ostatní byly pouze základ.Už delší dobu jsem nosila v hlavě tento model  , obraz " Luny  ".Dostala jsem  starší halenku z modrého hedvábí s  kolečky,která jsem obšila flitry.Šaty jsou střihově podobné středověkému bliodu.Vzadu se zapínají  na patenty.Závoj  s kapucí je z monofilu a je na něm přišit vyšívaný srpek měsíce.Připíná se na ramenou pomocí patentek a je celý obšitý drobnými skleněnými perličkami.

 

Fantazie - Léto 

   

detaily:

  

 

Takto mi přišla nová panenka Sydney.Měla tyto šatičky,ale trochu jí padaly,tak tak dostala korálková ramínka a protože sukně prosvítala,taky spodničku.Ještě jsem ji udělala náhrdelník.:

 

 

Černá služebná z filmu Angelika.

   

    

Podle filmu Angelika,markýza andělů už bylo ušito hodně šatů,hlavně pro Angeliku.Já jsem zkusila kostým služebných. Objevily se ve filmu několikrát a jejich kostým se mi velice líbil.Měla jsem Barbie  plážovou,která se mi na ni zdála ideální.

 

Fantazie podle  obrazu  Alfonse  Muchy  - Podzim.

 

     

Dostala jsem novou panenku od Roberta Tonnera. A protože jsem se dlouho chystala  ušít šaty podle obrazu A.Muchy  - Podzim, hned jsem věděla, že to bude ona.

 

 

       

detaily:

  

 Tyto šaty jsou ušity ze žlutého saténu,rukávy jsou dvojité,všité  najednou .Kulaté sedlo je ušité zvlášť, zapíná se vzadu na patenty stejně jako šaty ,které jsou snímatelné.Horní rukávky jsou  přišité  v jednom místě  k sedlu.Středem šatů je přišita porta, kterou jsem vyšila červenými a modrými perličkami.Ve vlasech  jsou umělé chryzantémy,připevněné k  perličkami  vyšité  čelence.

 

Fantazie - Audrey Hepburn - My fair lady

 

 

detaily:

 

Nádherné šaty,které měla na sobě  Lisa Doolitlová mě inspirovaly   , šaty jsou podšité, z jemného žoržetu,pošité flitry, dole zdobené krajkou.Pošité skleněnými korálky a stříbrnymi tyčinkami. Ze skleněných korálků je i náhrdelník a čelenka do vlasů.

 

Indiánka

 

detaily:

  

Dostala jsem koupit poměrně levně krásnou Barbie s černými vlasy. Doma jsem našla kousek jelenicové kůže a indiánka je na světě.

 

 

Fantazie - Jaro

  

 Protože na přemalovávání obličejů si netroufám, dívám se na panenky s tím , že v jejich obličejích vidím  typ , na který se dají přetvořit.  Tato je " Jaro".

 

Fantazie - princezna

  

Dostal a jsem darem kousek  krajky, byl jí opravdu maličký kousek, výsledek  posuďte sami. 

 

   Popelka 

 

 

detaily: 

  

 

Pokusila jsem se vytvořit šaty podle filmu "Tři oříšky pro popelku", nejsou úplně přesné , ale  snad  se povedly.Udělala jsem jí i šperk a nový účes.                  

        

 

 

 Španělka

 

    

Šaty  jsou z červeného hedvábného saténu,nejsou podšité  ,jsou zdobené černou krajkou, ze které je i závoj a vějíř.Zapínají se jako všechny na umělohmotné patenty a dají se pohodlně oblékat a svlékat.

 

 
TOPlist