Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.01.2012 23:10:14 

Malé dámy

Elowyne Wilde

 Elowyne Wilde

 

 O vánocích jsem dostala krásnou panenku Elowyne.Má vložené krásné oči i s řasami a tři výměnné paruky :blond,černou,rudou.Má jiný typ těla než tonnerky,umí sama stát a protože přišla pouze v prádle,upletla jsem ji pro začátek šaty a ušila punčocháče.Další oblečení bude pomalu přibývat. 

 

 

 

 

 

Ellowyne dostala na léto nové šaty .Jsou z vyšívaného hedvábí.Aby neprosvítaly,jsou podšité světle zeleným  hedvábím,kterým jsem zároveň olemovala rukávky a výstřih.Dostala také novou sadu šperků, aby barevně ladily k šatům. 

 

       

   

 

Ellowyn je tedˇ moje favoritka,tak dostala dvoje nové šaty.Ušila jsem jí riflovou sukni, dokonce se mi povedly  i funkční kapsy.Tričko  je z pružné bavlny a svetřík dotváří      model.  Punčocháče jsou ušité z dámských jemných ponožek a boty koupené na DOLL 4 ALL.Paruku má blond , aby se v ní také předvedla.  

         

                                                     

 

 

 

 Pro Ellowyn s tmavou parukou,která se mi velice líbí,jsem ušila tento kostým.Je z úpletové látky,je silnější takže se z ní nešilo tak dobře, ale barva se mi líbíla.Punčochy a boty jsou stejné jako u předchozího modelu.

                                                                 

                                                                                  

Ellowyne - An Empty Thrill

A opět vánoční dárek. Aby moje modrooká  Ellowyn nezůstala sama , dostala sestru se zelenýma očima.Je vyfocená v šatech, které měla  na sobě . Zelené si půjčila od své sestry. Další dostane , až budu mít více času.

 

 

 

 

   

 

Ellowyn má nový jarní komplet.  

 

 

 

   

 

Sukně je z manšestru, zdobená krajkou .  Dvojče  je pletené .Svetřík jsem pletla od  dolního okraje jednoho rukávu pres střed  až ke konci druhého rukávu.Dalo to docela dost práce, ale výsledek je , myslím ,docela slušný.

Ellowyn  - sestry .

Vzpomínka na léto, háčkované modely. Jsou háčkované z perlovky, aby byly jemné a poddajné. V létě  na  šití není čas ,s háčkem to šlo líp.

 

 

 

te

 

 

.

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist